Ulosvetolaatikko, 200 kg 26×24G 200 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Työkalukaappikasetti 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset kahvalistat, joissa vaihdettavat ja uudelleenkirjoitettavat tekstiliuskat.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etuosan korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä laatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen käyttöön sisätiloissa. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä sitä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Työkalukaappilaatikostoon 30×28G nro 931155.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Alumiiniset tartuntalistat vaihdettavilla ja uudelleenkirjoitettavilla tekstinauhoilla.
Kantavuus 200 kg.
Lävistetyt reiät urallisten jakolistojen kiinnitykseen 25 mm:n jaolla (laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja suurempi).
Maalipinta
Ulosvetolaatikoston runko vaaleanharmaa RAL 7035, etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikoston runkoa ei voi konfiguroida, se on aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukaan lukien 1 pari ohjainkiskoja.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Laatikko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 175 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Paino | 18 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Etukorkeus | 200 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G931165200 |
|---|---|
| EAN | 4062406064938 |