Ulosvedettävä hylly 75 kg 75 mm 75 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Lisävarustekaappiin 30 × 28G.
Rakenne
Ulosvedettävä hylly 100 % ulosvedettävä. Edestä avoin, sivuilla reunakorkeus 46 mm, asennuskorkeus 75 mm. Ilman lävistyksiä urallisia irrotusmoduuleja varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä hylly täydellisenä, sisältäen 1 parin ohjainkiskoja.
Huomautus
Ei sovellu asennettavaksi siirrettäviin runkoihin.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tasaisella alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Soveltumaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllyjä.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllyjen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Tarvikekaappiin 30 × 28G.
Malli
Ulosvedettävä hylly, 100 % ulosvedettävä. Edestä avoin, sivun reunakorkeus 46 mm, asennuskorkeus 75 mm. Ilman lävistyksiä urallisia irrotusmoduuleja varten.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä hylly täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Huomautus
Ei sovellu asennettavaksi liikuteltaviin runkoihin.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävä hylly |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | ei |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Asennuskorkeus | 75 mm |
| Holkin korkeus | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93065475 |
|---|---|
| EAN | 4062406158934 |