Ulosvedettävä hylly 75 kg 75 75
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G93203575
- Varastotilanne
- 7kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Lisävarustekaappiin 24×28G.
Rakenne
Ulosvedettävä hylly, täysin ulosvedettävä 20×20G. Edestä avoin, sivun reunakorkeus 46 mm, asennuskorkeus 75 mm. Ilman läpivientejä/rei’ityksiä irrotusmoduuleille, joissa on ura.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä hylly täydellisenä, sisältäen kummallekin puolelle 1 parin ohjainkiskoja.
Huomautus
Ei sovellu asennettavaksi liikkuviin runkoihin.
Määräysten mukainen käyttö
Määräysten mukainen käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttöturvallisessa kunnossa.
Epäasianmukainen käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoa.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Tarvikekaappi 24×28G.
Rakenne
Ulosvedettävä hylly, täysin ulosvedettävä, 20×20G. Avoin edestä, sivujen reunakorkeus 46 mm, asennuskorkeus 75 mm. Ilman lävistyksiä urallisia irrotusmoduuleja varten.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035, jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Ulosvedettävä hylly täydellisenä, mukana 1 pari ohjainkiskoja.
Huomautus
Ei sovellu asennettavaksi siirrettäviin runkoihin.
Tekniset tiedot
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Tuotetyyppi | Ulosvetohylly |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×20G |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Sisäleveys | 500 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Efektiivinen leveys g | 20 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G93203575 |
|---|---|
| EAN | 4062406122973 |