Työkalukaappi, täydellinen, laatikoilla 200 kg 26×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi 30×28G, ulosvedettävillä laatikoilla 26×24G. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävät laatikot, joissa stansatut reiät 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi). Yksittäisulosvedon lukitus estää useiden laatikoiden avaamisen samanaikaisesti.
Ulosvedettävä laatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Ulosvedettävä laatikko 75 mm ja suurempi, kantavuus 200 kg.
Maalaus
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa ulosvedettävien laatikoiden on oltava riittävästi kiinnitettyinä kaappiin.
Jako
Ulosvedettävän laatikon etukorkeus mm: 50, 100, 100, 100, 100, 150, 200, 200, 200, 200
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi koossa 30×28G, vetolaatikoilla 26×24G. Keskuslukitus tappisylinterilukolla.
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliliukukiskoilla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät 25 mm jaolla (laatikkorintaman korkeudesta 75 mm alkaen). Yksittäisulosvedon esto tekee useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen mahdottomaksi.
Vetolaatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Vetolaatikko 75 mm ja suuremmat, kantavuus 200 kg.
Maalipinta
Runko ja laatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkorintamat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Laatikkorunkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Kaappia nostettaessa ja kuljetettaessa vetolaatikot on kiinnitettävä riittävästi runkoon.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetolukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaappi |
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Tehokas korkeus | 1400 mm |
| Rullattava | ei |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Ovet | kyllä |
| Laatikoiden määrä | 10 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 26 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Laatikoiden etulevyn korkeus | 50 mm; 100 mm; 100 mm; 100 mm; 100 mm; 150 mm; 200 mm; 200 mm; 200 mm; 200 mm |
| #N/A | 1400 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 213 kg |
| Korkeus | 1500 mm |
| Comfortclose | ei |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Uritettu kumimatto suojareunassa kolmella sivulla | ei |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931115 |
|---|---|
| EAN | 4062406062996 |