Työkalukaapin runko ulosvedettäville laatikoille 26×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot nro 930633, 930634, 930635, 930636.
Rakenne
Työkalukaapin runko 30×24G, sopii ulosvedettäville laatikoille 26×20G. Laatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Laatikosto keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaappilaatikostoja ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden etukorkeuksien summa vastaa kaapin tehokasta korkeutta.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kiinteällä alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden tai hyllytasojen päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Ulosvedettäville laatikoille nro 930633, 930634, 930635, 930636.
Rakenne
Työkalukaapin runko 30×24G, sopii ulosvedettäville laatikoille 26×20G. Laatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Laatikosto keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Maalaus
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaappilaatikostoja ulosvedettävillä laatikoilla, varmista, että yksittäisten laatikoiden julkisivukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin käytettävissä oleva korkeus.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×20G |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Tehokas korkeus | 800 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 800 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | Kansi lattialla seisovana |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 38 kg |
| Korkeus | 900 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 30 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 930625 |
|---|---|
| EAN | 4062406065478 |