Työkalukaapin runko vetolaatikoille 20×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Vetolaatikoihin nro 931043, 931045, 931046, 931048.
Rakenne
Työkalukaapin laatikostoyksikkö 24×28G, sopii vetolaatikoihin 20×24G. Vetolaatikoiden asennukseen 25 mm:n rasteriin. Laatikostoyksikkö on keskitetysti lukittava tappisylinterilukolla.
Pintakäsittely
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaapin laatikostoyksiköitä vetolaatikoilla, varmista, että yksittäisten vetolaatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin tehokas korkeus.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja vetolaatikot suljettuina.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja tukevalla alustalla.
- Käytä sitä vain teknisesti moitteettomassa ja käyttövarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, vetolaatikoita ja hyllytasoja.
- Älä seiso tai istu kaapin, vetolaatikoiden tai hyllytasoiden päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Sopii
Vetolaatikot nro 931043, 931045, 931046, 931048.
Suoritus
Työkalukaappiyksikkö 24×28G, sopii vetolaatikoille 20×24G. Vetolaatikoiden asennukseen 25 mm jaolla. Yksikkö keskitetysti lukittavissa tappisylinterilukolla.
Maalipinta
Vaaleanharmaa RAL 7035 jauhemaalattu.
Huomautus
Kun varustat työkalukaappiyksiköitä vetolaatikoilla, varmista, että yksittäisten vetolaatikoiden etukorkeuksien summa on yhtä suuri kuin kaapin hyötykorkeus.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 20×24G |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Tehokas korkeus | 900 mm |
| Rullattava | ei |
| Ovet | ei |
| Laatikoiden määrä | 0 |
| #N/A | 900 mm |
| Ovien määrä | 0 |
| Elektroninen lukitusjärjestelmä – voidaan konfiguroida uudelleen | kyllä |
| Ulosvedettävien hyllyjen lukumäärä | 0 |
| Älä avaa suojusta | ei |
| Alarakenne korkeussäädettävän työpisteen alle | ei |
| Asennus työpenkkiin | ei mahdollista |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 39 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Maksimikantavuus | 4000 kg |
| Leveys G:ssä | 24 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Materiaalin paksuus | 1,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 931035 |
|---|---|
| EAN | 4062406062507 |