Nosturilla kuormattava työkaluvaunu ulosvedettäville laatikoille 5/0 5/0
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Nosturilla nostettava työkalukaappirunko 40×28G, sopii vetolaatikoihin 36×24G. Varustettu 4 kääntyvällä nostosilmukalla kiinnitystä varten nostokoukkuun. Kahdella lukitustangolla turvallista kuljetusta varten, lukittavissa riippulukolla (ei sisälly, sopii riippulukko, jonka sangan halkaisija enintään 6 mm). 4 U-profiilijalan avulla kuljetettavissa pumppukärryllä; voidaan ajaa alle edestä ja sivulta. Erittäin tukeva ja vahvistettu teräslevyrunkorakenne. Sopivat vetolaatikot löytyvät numeron 931356 alta.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, peitelevy antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Soveltuu ulkokäyttöön vain rajoitetusti; ei saa altistua sääolosuhteiden vaikutuksille.
Tekniset tiedot
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotetyyppi | Työkalukaapin runko |
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Syvyys | 793 mm |
| Leveys | 1020 mm |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Tehokas korkeus | 900 mm |
| Syvyys | 793 mm |
| Leveys | 1020 mm |
| Korkeus | 1250 mm |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9324005/0 |
|---|---|
| EAN | 4067263118183 |