ESD-laatikko, jossa yhden käden yksittäislaatikoiden avauslukitus
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ESD-laatikostoihin 16G.
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot tukevasta teräsrakenteesta, differentiaaliulosvedolla ja 75 kg kantavuudella. Alumiiniset vetolistat. Laatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnittämistä varten 25 mm jaolla (etukorkeus 75 mm ja suurempi).
Yhden käden yksittäislaatikoiden avauslukitus estää laatikoiden avautumisen kuljetuksen aikana. Ehdottoman välttämätön kaikille asennusvaunuille sekä liikuteltaville työpöydille ja laatikostoille.
Maalaus
Laatikkorunko ja etu vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Huomautus
Kuhunkin suojakoteloon on mahdollista vain yksi laatikko, jonka etukorkeus on 50 mm, ja vain ylimpään paikkaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikko |
|---|---|
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 12×20G |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Sisäleveys | 300 mm |
| Tehokas korkeus | 100 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 12×20 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 75 kg |
| Tehokas syvyys | 500 mm |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Konfiguraattoriin liittyvä | ei |
| Etukorkeus | 125 mm |
| Efektiivinen leveys g | 12 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 20 |
| Sisältää yksittäisten ulosvedettävien laatikoiden lukituksen avauksen | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 972036 |
|---|---|
| EAN | 4062406773854 |