Valkotaulu 900x600 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valkotaulu anodisoidulla alumiinikehyksellä ja jiirinurkilla hillityssä designissa. (Nämä vastaavat voimassa olevia työ- ja turvallisuusmääräyksiä.) Erikoislakattu, emaloitu, naarmunkestävä ja haponkestävä pinta, magneettinen, kirjoitettavissa taulutussilla ja voidaan puhdistaa kuivana tai kosteana. Puupohjaiset kantolevyt kestävästä FSC®-metsätaloudesta, 98 % kierrätettävissä. Yhtenäisellä hyllytasolla (ei irrotettava) sekä asennustarvikkeilla.
Tekniset tiedot
| Leveys | 900 mm |
|---|---|
| Korkeus | 600 mm |
| Paino | 2.7 kg |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | kyllä |
| Taulun väri | valkoinen |
| Magneettitaulu | kyllä |
| Kirjoitettava taulu | kyllä |
| Rungon väri | anodisoitu alumiini |
| Kaatokulho saatavilla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G974551900X600 |
|---|---|
| EAN | 4013695025988 |