Tool24 Smartline – kaappijärjestelmä sisältäen jakomateriaalin S54
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava tavaranluovutusjärjestelmä lastuavartimien ja asennustyökalujen, mittalaitteiden, työsuojatarvikkeiden sekä monien kulutustarvikkeiden säilytykseen, luovutukseen ja hallinnointiin. Pääjärjestelmää voidaan laajentaa ja yhdistää useampiin laajennusjärjestelmiin halutuissa Tool24-laitteistovaihtoehdoissa. Yksitellen tilattavien ohjelmistopakettien avulla järjestelmät voidaan räätälöidä tarkasti tarpeidesi mukaan.
Runko ja ovet 1 mm teräslevyä. Nostovaunualusta 1,75 mm teräslevyä. Kansilevy bambua.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut.
Käyttötiedot
Automaattinen tavaranluovutusjärjestelmä työkalujen ja C-tarvikkeiden säilytykseen ja hallinnointiin.< Toimitussisältö
Laajennusjärjestelmä: tavaranluovutuskaappi mukaan lukien jakomateriaali.
Sisältö taulukkokäyttö
Jakomateriaali: 200× nro 960540 koko 149; 12× nro 960560 koko 149
Varustus taulukkokäyttö
Laatikoiden lukumäärä × laatikon etukorkeus: 48×50 mm; 6×100 mm
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Tavaranluovutusjärjestelmä, jossa on käyttöoikeussuoja henkilöille, joilla on valtuutus kulutustarvikkeiden ja työkalujen ottamiseen, lisäämiseen ja hallinnointiin.
- Viivakoodinlukija tuotteiden skannaamiseen.
- Hallinta, täydennys- ja ottotoimintojen ohjaus kosketusnäytön kautta (pääjärjestelmä).
- Aseta tuotteet sisään vain huolellisesti puhdistettuina.
- Vain sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja vakaalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä säilytä elintarvikkeita kaapissa.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä varastoi neste- ja kaasusäiliöitä tai aineita, jotka on luokiteltu vaarallisiksi aineiksi.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle, avotulelle tai nesteille.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Malli
Joustava automaattinen jakelujärjestelmä lastuavauksen ja asennuksen työkalujen, mittalaitteiden, henkilönsuojainten sekä monien kulutustarvikkeiden varastointiin, luovutukseen ja hallintaan. Pääjärjestelmää voidaan laajentaa ja yhdistää lisälaajennusjärjestelmiin halutuissa Tool24-laitevarianteissa. Yksilöllisesti tilattavien ohjelmistopakettien avulla järjestelmät voidaan sovittaa tarkasti tarpeisiisi.
Runko ja ovet 1 mm teräslevyä. Nostovaunualusta 1,75 mm teräslevyä. Kansilevy bambua.
Maalaus
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, ulosvedettävät laatikot antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Käyttötiedot
Automaattinen jakelujärjestelmä työkalujen ja C-nimikkeiden varastointiin ja hallintaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tavaranluovutusjärjestelmä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 15 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Syvyys | 750 mm |
| Syvyys | 750 mm |
| Leveys | 717 mm |
| Korkeus | 1390 mm |
| Sarja | Tool24 Smartline |
| Laatikoiden tehokas leveys | 153 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 612 mm |
| Paino | 404 kg |
| Tyyppi | Laajennuskaappi, täydellinen |
| Jaottelu laatikossa | 9×36 E |
| Laakeripinta | 5 m2 |
| Laatikoiden määrä | 54 |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 15 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G979001S54 |
|---|---|
| EAN | 4062406133931 |