Tool24 PickOne – Mastersystem DE 448
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavaranluovutusjärjestelmä innovatiivisella rumpujärjestelmällä, joka takaa jokaisen yksittäisen tuotteen turvallisen kappaleittaisen poiminnan. Erittäin nopeat tavaranotot lyhyiden hakuaikojen ansiosta, automaattisesti avautuva lokero ja valosignaali oikean noutolokeron kohdalla. Tool24 PickOne -rummussa on vakiona jopa 4 eri lokerokokoa, ja sen yli 1000 kg:n kantavuus on erityisesti suunniteltu teollisuuskäyttöön. Kosketusnäytön joustava sijoittelu molemmin puolin olevien rei’itettyjen paneelien ansiosta.
Pääjärjestelmää voidaan laajentaa vapaasti lisälaajennusjärjestelmillä ja se voidaan yhdistää kaikkiin Tool24-laitteistoversioihin.
Tämä tuote on yhteensopiva Hoffmann Group Connected -ohjelmistoratkaisujen kanssa.
Tällä tuotteella hankit rakennuspalikan digitaaliseen, verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä vastaavan ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikostojen etuosat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Etu
Hoffmann Group Connected
Tällä tuotteella hankit rakennuspalikan digitaaliseen, verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä vastaavan ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Toimitussisältö
22" kosketusnäyttö; viivakoodinlukija; PC sisältäen Basic-ohjelmistopaketin.
Huomautus
Tool24 PickOne -rummun voi konfiguroida asiakaskohtaisesti kerran neljän eri lokerokoon avulla ulostettavan tuotevalikoiman mukaan. Kysy neuvojalta.
Painotiedot koskevat ilman PC:tä ja näyttöä.
Rakenne
4 lokerovaihtoehtoa, ihanteelliset erikokoisten tuotteiden luovutukseen ja vaihteleviin luovutusvalikoimiin.
Rakenne
Tavaranluovutusjärjestelmä innovatiivisella rumpujärjestelmällä, joka takaa jokaisen yksittäisen tuotteen turvallisen kappaleittaisen poiminnan. Erittäin nopeat noudot lyhyiden hakuaikojen ansiosta, lokero avautuu automaattisesti ja oikean lokeron valosignaali. Tool24 PickOne -rummussa on vakiokokoonpanona jopa 4 erilaista lokerokokoa, ja se on yli 1000 kg:n kantavuudellaan erityisesti teollisuuskäyttöön suunniteltu. Kosketusnäytön joustava sijoittelu molemmin puolin olevien rei’itettyjen paneelien ansiosta.
Mastersystemiä voidaan laajentaa vapaasti lisälaajennusjärjestelmillä ja se voidaan yhdistää kaikkiin Tool24-laitteistovaihtoehtoihin.
Tämä tuote on yhteensopiva Hoffmann Group Connected -ohjelmistoratkaisujen kanssa.
Tällä tuotteella hankit rakennuspalikan digitaaliseen verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä vastaavan ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Maalipinta
Runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikostojen etulevyt antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Etu
Hoffmann Group Connected
Tällä tuotteella hankit rakennuspalikan digitaaliseen verkottuneeseen tuotantoosi. Yhdessä vastaavan ohjelmistomoduulin kanssa se lisää tuottavuutta.
Toimitussisältö
Kosketusnäyttö 22 tuumaa; viivakoodinlukija; PC sisältäen Basic-ohjelmistopaketin.
Huomautus
Tool24 PickOne -rummun voi konfiguroida yksilöllisesti kerran asiakasta kohti neljällä eri lokerokoolla tuotteiden valikoiman mukaan. Kysy neuvojalta.
Painotiedot ilman PC:tä ja näyttöä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tavaranluovutusjärjestelmä |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Syvyys | 875 mm |
| Syvyys | 875 mm |
| Leveys | 1080 mm |
| Korkeus | 2000 mm |
| Datalähtö | Hoffmann Group Connected |
| Sarja | Tool24 PickOne; Tool24 PickOne; Hoffmann Group Connected |
| Paino | 275 kg |
| Kantavuus per lokero | 2 kg |
| Lokeroiden määrä d | 32 |
| Lokeroiden lukumäärä a | 320 |
| Lokeroiden määrä c | 64 |
| Lokeroiden määrä b | 32 |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G979201448 |
|---|---|
| EAN | 4062406134105 |