Pyörivä ESD-työtuoli, kangas, pyörillä, matala ESD
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Sähköä johtava DIN 61340-5-1 mukaan.
Malli
istuimessa ja selkänojassa sähköä johtava ESD-kangaspehmuste. Mukava ja hengittävä, kestävä. Mukavuuspehmuste, ergonominen selkänoja ja vaakasuuntainen tikkaus, kätevät työntökahvat. Ergonomiapaketti: synkronitekniikka ja painon säätö. Kauttaaltaan sähköä johtava yhteys tyynystä ESD-rulliin/-suojatulppiin. Selkänoja, jossa sähköä johtava muovikuori ja työntökahvat.
Painon säätö 45–120 kg.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Korkeudensäätöalue | 450 - 630 mm |
|---|---|
| Sarja | Work-Tec Ergo |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Upotussyvyyden säätöalue | 60 mm |
| Istuinkallistuksen säätö asteina | 6 astetta |
| Selkänojan korkeudensäätöalue | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972674ESD |
|---|---|
| EAN | 4016849943961 |