Pyörillä varustettu moderointitaulu 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Moderointitaulu kaikkiin toimistoihin ja koulutustiloihin. Liikkuvaan käyttöön ja korkeaan käyttömukavuuteen. Yksiosainen taulu, jossa valkoiseksi lakattu alumiinikehys, pinta harmaata huopaa. Seisoo tukevasti kulmassa olevien jalkojen ansiosta. Useiden seinäkkeiden järjestäminen moderointiryhmässä mahdollista. Toimitetaan 4 lukittavalla pyörällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Moderointitaulu |
|---|---|
| Usp2 | huopapäällysteinen |
| Leveys | 1200 mm |
| Korkeus | 1980 mm |
| Paino | 9.3 kg |
| Magneettitaulu | ei |
| Kirjoitettava taulu | ei |
| Pinnan materiaali | Ilmoitustaulu harmaalla huovalla |
| Korkeussäädettävä | ei |
| Taulun leveys | 1200 mm |
| Taulun korkeus | 1500 mm |
| Piikkisarjalla | ei |
| Juoksurullien lukumäärä | 4 |
| Tukijalan syvyys | 610 mm |
| Kaatokulho saatavilla | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9745211 |
|---|---|
| EAN | 4013695033174 |