Säilytyslaatikko pölysuojalla 7
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Säilytyslaatikko iskunkestävästä styreenimuovista.
Käyttötiedot
Laatikkokoko: DIN C4. Alas laskettava etuosa pölysuojana. Kahva helppoon kuljetukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lajitteluhylly |
|---|---|
| Väri | harmaa |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN C4 |
| Syvyys | 365 mm |
| Materiaali | polystyreeni |
| Syvyys | 365 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 322 mm |
| Kiinnitysmateriaali sisältyy toimitukseen | ei |
| Merkintäkenttä | ei |
| Seinäkiinnike | ei |
| Lukittava hylly (pölysuoja) | kyllä |
| Kahva | kyllä |
| Väri | harmaa |
| Ulosvedettävien säilytyslokeroiden määrä | 7 |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN C4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9747907 |
|---|---|
| EAN | 7318082001055 |