Läpinäkyvä magneettinen kansio A4, sarja 10 kpl DIN A4 Keltainen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävät läpinäkyvät kansiot mattapintaisesta, pehmittimetöntä kovakalvosta, värillisellä reunalla. Pysyvä.
Ympärikiertävät magneettinauhat mahdollistavat asiakirjojen nopean vaihdon.
Käyttötiedot
Voidaan käyttää pysty- tai vaakamuodossa. Ihanteellinen hälytyssuunnitelmien tai varoitusten, koneohjeiden, käyttöohjeiden jne. esillepanoon.
Huomautus
10-osaiset setit yksittäisille väreille löytyvät osoitteesta www.hoffmann-group.com
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Läpinäkyvä kansio |
|---|---|
| Väri | keltainen |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN A4 |
| Leveys | 230 mm |
| Korkeus | 316 mm |
| Väri | keltainen |
| Suurin sopiva paperikoko | DIN A4 |
| Paksuus | 0,32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G974615YELLOW |
|---|---|
| EAN | 4016946713122 |