Esiteteline, 2 kpl:n sarja, läpinäkyvä 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Esiteteline tukevaa, kirkasta styreenimuovia. 3 lokeroa, kukin 65 mm.
Tekniset tiedot
| Väri | läpinäkyvä |
|---|---|
| Syvyys | 210 mm |
| Materiaali | polystyreeni |
| Syvyys | 210 mm |
| Leveys | 215 mm |
| Korkeus | 165 mm |
| Lokerointien määrä | 3 |
| Lokeron leveys | 65 mm |
| Sarjan sisältö | 2 |
| Väri | läpinäkyvä |
| Tyyppi | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9747801 |
|---|---|
| EAN | 4005546105710 |