ESD-ulosvetolaatikko 50 kg 100 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaalikiskoilla. Ulosvetolaatikoissa stanssatut reiät uritettujen välilistojen kiinnittämiseen 25 mm jaolla (kun laatikon etulevyn korkeus 75 mm ja enemmän).
Kantavuus 50 kg.
Maalaus
Vaaleanharmaa, RAL 7035:n kaltainen, ESD-jauhemaalattu.
Toimitussisältö
Ulosvetolaatikko täydellisenä, mukana 1 pari ohjauskiskoja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vetolaatikko |
|---|---|
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 50 kg |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Sisäleveys | 650 mm |
| Tehokas korkeus | 75 mm |
| Käyttöalue | Työkalukaappi |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Paino | 15 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 50 kg |
| Tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Etukorkeus | 100 mm |
| Efektiivinen leveys g | 26 |
| Tehokas syvyys g:ssä | 24 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972454100 |
|---|---|
| EAN | 4069515000208 |