ESD-kääntötuoli, kangasverhoilu, suojatulpat ja jalkarengas, korkea BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Sähköä johtava, DIN 61340-5-1.
Malli
Istuimessa ja selkänojassa sähköä johtava ESD-kangasverhoilu, joka on mukava, pehmeä ja hengittävä. Selkänoja, jossa antistaattinen muovikuori. Ristikkojalka kiillotettua alumiinia. Kauttaaltaan sähköä johtava yhteys tyynystä ESD-rulliin/-suojatulppiin. Ergonominen pehmustetyyny lannenikamatuella ja käytännöllisillä työntökahvoilla.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Toteutus | korkea istuinkorkeus |
| Korkeudensäätöalue | 590–860 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G972691BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849626277 |