easyPick ESD-pientarvikesäiliö, korkeus 25 mm 3x3/1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9723123X3/1
- Varastotilanne
- 687kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin laatikoihin, joiden etukorkeus on 50 mm.
Rakenne
Muotonsa pitävä ESD-pientarvikesäiliö easyPick, valmistettu sähköä johtavasta muovista.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Väri | musta |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Syvyys | 100 mm |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Sarja | easyPick |
| Väri | musta |
| Leveys G:ssä | 3 |
| Syvyys g:ssä | 3 |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9723123X3/1 |
|---|---|
| EAN | 4067263036265 |