CNC-työkalukaappi, täydellinen, vetolaatikoilla 26×24G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi 30×28G, ulosvedettävillä laatikoilla 26×24G. Kaapissa on keskuslukitus tappisylinterilukolla. Kolmella sivulla suojareuna ja uritettu kumimatto. Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliulosvedolla. Ulosvedettävissä laatikoissa lävistetyt reiät uritettujen jakolistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikon etukorkeus 75 mm ja suurempi). Yksittäisulosvedon varmistus tekee mahdottomaksi avata useita laatikoita samanaikaisesti.
Ulosvedettävä laatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Ulosvedettävä laatikko alkaen 75 mm, kantavuus 200 kg.
Maalipinta
Runko ja ulosvedettävien laatikoiden runko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikoiden etusarjat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalatut. Ulosvedettävän laatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Työkalujen säilytystä varten tarvitset laatikkosisäkkeen nro 970705.Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Pidä ovien kääntöalue vapaana. Pidä ovet ja ulosvedettävät laatikot suljettuina.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Hylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Teolliseen sisäkäyttöön. Käytä työpöytää kuivalla ja kantavalla alustalla.
- Käytä vain teknisesti moitteettomassa ja toimintavarmassa kunnossa.
Sopimaton käyttö
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä ylikuormita kaappia, ulosvedettäviä laatikoita ja hyllytasoa.
- Älä seiso tai istu kaapin, ulosvedettävien laatikoiden ja hyllytason päällä.
- Älä laske esineitä alas äkillisesti.
Rakenne
Täysin varusteltu työkalukaappi koossa 30×28G, vetolaatikoilla 26×24G. Kaapissa on keskuslukitus tappisylinterilukolla. Kolmisivuinen suojareuna ja uritettu kumimatto. Täysin ulosvedettävät laatikot differentiaaliliukukiskoilla. Vetolaatikoissa lävistetyt reiät uritettujen välilistojen kiinnitystä varten 25 mm jaolla (laatikkorintaman korkeudesta 75 mm alkaen). Yksittäisulosvedon esto tekee useiden laatikoiden samanaikaisen avaamisen mahdottomaksi.
Vetolaatikko 50 mm, kantavuus 75 kg. Vetolaatikko 75 mm:stä alkaen, kantavuus 200 kg.
Maalipinta
Runko ja vetolaatikkorunko vaaleanharmaa RAL 7035, laatikkorintamat antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu. Vetolaatikon runkoa ei voi konfiguroida, aina vaaleanharmaa RAL 7035.
Huomautus
Työkalujen säilytykseen tarvitset laatikkopidikkeen nro 970705.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | CNC-työkalukaappi |
|---|---|
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7005, 7016, 6011, 5018, 5012, 5011, 5005, 3003 |
| Materiaalin paksuus | 1.2 mm |
| Korkeussäätö porrastettuna | 25 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Ulosvedettävien laatikoiden tehokas leveys x tehokas syvyys (g:ssä) | 26×24G |
| Laatikon ulosveto | Ulosvetolukitus |
| Syvyys | 700 mm |
| Tehokas korkeus | 900 mm |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Laatikoiden tehokas leveys | 650 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 600 mm |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 26 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 24 |
| Paino | 125 kg |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 200 kg |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 970785 |
|---|---|
| EAN | 4062406163594 |