Yleistaulu 3-in-1 1 1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monitoiminen ja tilaa säästävä esitystaulu.
Etupuoli: valkotaulu ja lehtiötaulu. Valkoinen, erikoismaalattu ja magneettinen kirjoituspinta sekä integroitu kynähylly. Kiinnitettävä lehtiöpidike, joka voidaan sovittaa kaikkiin paperikokoihin siirrettävien pidikkeiden avulla.
Takapuoli: ilmoitustaulu, jossa harmaa rPET-huopapinta esitysmateriaalin kiinnittämiseen. Valkoinen, jauhemaalattu alumiinikehys. Siirrettävissä 4 kevyesti rullaavan kalustepyörän ansiosta (lukittavat). Lehtiötaulu voidaan kiinnittää molemmille puolille.
Taulun koko: 750 × 1 200 mm (L × K).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleislevy |
|---|---|
| Leveys | 800 mm |
| Korkeus | 1907 mm |
| Paino | 8.8 kg |
| Taulun väri | valkoinen |
| Magneettitaulu | kyllä |
| Kirjoitettava taulu | kyllä |
| Pinnan materiaali | Valkopintainen kirjoitustaulu; Ilmoitustaulu rPET-huovalla |
| Korkeussäädettävä | ei |
| Taulun leveys | 750 mm |
| Taulun korkeus | 1200 mm |
| Juoksurullien lukumäärä | 4 |
| Tukijalan syvyys | 450 mm |
| Kaatokulho saatavilla | kyllä |
| Jarrulla | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9745101 |
|---|---|
| EAN | 4013695018102 |