UNI-BOX Korkeus 48 mm 96X240 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Aqurado
- Tuotenumero
- G96091096X240
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Ohje
Pohjalevyt koteloiden kiinnittämistä varten - katso nro 961140.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Korkeus | 48 mm |
| Syvyys | 144 mm |
| Syvyys | 240 mm |
| Korkeus | 48 mm |
| Materiaali | ABS-muovia |
| Leveys | 96 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Sisäsyvyys | 229 mm |
| Sisäkorkeus | 42 mm |
| Sisäleveys | 85 mm |
| Kiinnitys nukkamattoon | kyllä |
| Valmisteltu peitelevyä varten | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G96091096X240 |
|---|---|
| EAN | 4037519001514 |