Työskentelytaso uritetulla levyllä 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Alumiininen työskentelytaso; tukeva, hitsattu putkirakenne. Tasopinta liukastumista estävää uritettua levyä. Liukumattomat muovitassut. Pieni paino helpottaa kuljetusta. Askelmapinta: 1000 × 600 mm.
Tekniset tiedot
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
|---|---|
| Paino | 8.4 kg |
| Työkorkeus n. | 2.25 m |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.25 m |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 1 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 0.6 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9661471 |
|---|---|
| EAN | 4031405500327 |