Ulosvedettävä työtasotikas 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
EN 131.
Rakenne
Suuri seisontataso 665×440 mm, jossa kaide ja polvilista. Helppo korkeudensäätö liukuporrasperiaatteella.
Uloskäännettävillä tukijaloilla. Helppo siirtää kahden pyörän avulla, myös pystytettynä.
Käsijohteet ja kaide taittuvat ulos automaattisesti pystytyksen yhteydessä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasoaskeltikkaat |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Usp1 | Teleskooppitoiminnolla |
| Usp2 | Mahdollinen askelmäärä 5–12 |
| Two-hands-free-princip | kyllä |
| Safer step | kyllä |
| Paino | 28 kg |
| Normi | EN 131 |
| Päällä käveltävissä | Yksipuolinen |
| Askelmien määrä, mukaan lukien taso | 5 |
| Alustan syvyys | 665 mm |
| Alustan leveys | 440 mm |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Polvilista | kyllä |
| Käsijohde | 2 |
| Juoksurullien lukumäärä | 2 |
| Tukijalkojen pituus (sisään työnnettynä) | 1 m |
| Taso korkeus ilman kaidetta askelmissa | 0,81 / 1,08 / 1,34 m |
| Tukijalkojen pituus (ulos ajettuina) | 1 m |
| Tukijalkojen leveys (ulosvedettynä) | 1.45 m |
| Tukijalkojen leveys (sisään vedettynä) | 1.45 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9662855 |
|---|---|
| EAN | 4003866413256 |