Teleskooppitikkaat 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 131.
Rakenne
Alumiiniset teleskooppitikkaat tukevilla kolmionmuotoisilla putkipalkeilla, kulutusta kestävästi anodisoitu. 80 mm syvät uritetut askelmat ja 2 nousutappia (50 mm). Erittäin luja liitos askelman/tapin ja sivuprofiilin välillä. Askela-/tappiväli 300 mm. Suurin sallittu kuorma 150 kg. Mukava korkeudensäätö intuitiivisen teleskooppitoiminnon avulla. Kokoon työnnettynä tikkaat mahtuvat kaikkiin tavaratiloihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tikkaat |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Usp1 | Mahdollinen askelten määrä 9, 13 |
| Usp2 | Teleskooppitoiminnolla |
| Materiaali | alumiini |
| Paino | 10.2 kg |
| Leveys | 470 mm |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 85 mm |
| Työkorkeus n. | 3.8 m |
| Portaan toteutus | askelma 2 |
| Askelten määrä | 9 |
| Askelpituus ulosajettu | 3 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Tikkaan pituus kokoon työnnettynä | 0.76 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9660969 |
|---|---|
| EAN | 4031405407626 |