Rulla-alusta istuimella 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rullalauta mukavaan työskentelyyn makuulla tai istuen. Nopea ja helppo vaihtaa istuma- ja makuuasennon välillä.
Tukeva, vankka teräsputkirunko. 6 pyörää, ⌀ 63 mm. Pehmustettu makuualusta, helppo puhdistaa. Makuualustan korkeus 135 mm. Kantavuus enintään 150 kg.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Asennuslava |
|---|---|
| Korkeus | 135 mm |
| Korkeus | 135 mm |
| Leveys | 440 mm |
| Nostokyky | 150 kg |
| Pituus | 1198 mm |
| Istuinsyvyys | 310 mm |
| Istuimen leveys | 300 mm |
| Istumakorkeus | 420 mm |
| ⌀ pyörä | 63 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9656701 |
|---|---|
| EAN | 4000896148691 |