Pyörivä työtuoli, Supertec, suojatulpat ja jalkarengas, korkea BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 68877
Malli
Supertec-pehmuste on mukava, pehmeä, hengittävä ja erittäin kestävä, puhdistettava ja liukumaton. Mikropanssaroinnin ansiosta siinä yhdistyvät kankaan ja polyuretaanivaahdon edut.
Ergonominen pehmustetyyny lannenikamatuella ja käytännöllisillä työntökahvoilla.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | työtuoli |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Paino | 15,5 kg |
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Jalustan rakenne | viisihaarainen jalkaristikko |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Jalkaristikon materiaali | teräs |
| Jalkaristin toteutus | liukutassut ja jalkarengas |
| Korkeudensäädön tyyppi | kaasujousi |
| Käsinojaparia voidaan säätää | kyllä |
| Toteutus | korkea istuinkorkeus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965329BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849625515 |