Pyörivä työtuoli, puu, suojatulpat ja jalkarengas
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 68877
Malli
Istuin ja selkänoja moninkertaisesti liimattua pyökki-Multiplexiä, luonnonväriseksi lakattu, pestävä ja vastustuskykyinen.
Istuin (leveys × syvyys) 430×400 mm. Selkänojan korkeus: 340 mm
Istuin (leveys × syvyys) 430×400 mm. Selkänojan korkeus: 340 mm
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 570 - 840 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Sarja | Base-Tec |
| Normi | DIN 68877 |
| Istuinsyvyys | 400 mm |
| Istuimen leveys | 430 mm |
| Istuinosan materiaali | Multiplex-pyökki |
| Selkänojan korkeus | 340 mm |
| Jalustan rakenne | viisisakarainen jalkaristikko |
| Jalkaristikon materiaali | Teräs |
| Jalkaristin toteutus | liukunastat jalkarenkaalla |
| Korkeudensäädön tyyppi | Korkeudensäätövipu |
| Käsinojaparia voidaan säätää | ei |
| Toteutus | korkea istuinkorkeus |
| Jalkaristikon ⌀ | 680 mm |
| Istuinosan kallistuksen säätö | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965332 |
|---|---|
| EAN | 4016849295428 |