Pyörivä työtuoli, PU-vaahto, suojatulpat ja jalkarengas, korkea BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 68877
Malli
Istuin ja selkänoja pehmeää PU-vaahtoa. Helppohoitoinen, pestävä, luja ja kestää mietoja happoja ja emäksiä ja mekaanista rasitusta.
Ergonominen pehmustetyyny lannenikamatuella ja käytännöllisillä työntökahvoilla.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 590 - 860 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Paino | 16 kg |
| Sarja | Work-Tec |
| Korkeudensäätöalue | 590–860 mm |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Istuinosan materiaali | PU-vaahto |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Jalustan rakenne | viisihaarainen jalkaristikko |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Jalkaristikon materiaali | Teräs |
| Jalkaristin toteutus | Liukutassut jalkarenkaalla |
| Korkeussäädön toteutus | Kaasujousi |
| Korkeudensäädön tyyppi | Korkeudensäädön vipu |
| Käsinojaparia voidaan säätää | kyllä |
| Toteutus | korkea istuinkorkeus |
| Selkänojan materiaali | PU-vaahto |
| Portaaton korkeudensäätö | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965302BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849625539 |