Työjakkara, keinonahkaa, pyörillä, matala
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 68877
Rakenne
Ergonominen työtuoli synkronitekniikalla. Keinonahan pehmeä pinta on helppohoitoinen ja pestävä. Oranssi kaksoissauma siirrolla. Viisihaarainen alumiininen jalkaristikko.
Istuimen mitat (leveys × syvyys): 470×450 mm.
Selkänojan korkeus: 600 mm.
Selkänojan säätöalue: 60 mm.
Säädettävä istuinsyvyys: 40 mm.
Kantavuus: 120 kg.
Käsivarsille hyvä liikkumatila korkean ja kapean selkänojan ansiosta.
Jarrulliset kaksoispyörät, pehmeä polyuretaaninen kulkupinta.
Huomautus
Toimitetaan kokoamattomana kuljetuksen helpottamiseksi. Toimitetaan kokoamattomana.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työtuoli |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 480 - 630 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Korkeudensäätöalue | 480 - 630 mm |
| Nostokyky | 120 kg |
| Normi | DIN 68877 |
| Istuinsyvyys | 450 mm |
| Istuimen leveys | 470 mm |
| Istuinosan materiaali | Keinonahka |
| Lannetuki | kyllä |
| Upotussyvyyden säätöalue | 40 mm |
| Selkänojan korkeus | 600 mm |
| Jalustan rakenne | viisisakarainen jalkaristikko |
| Istuinmateriaalin väri | musta |
| Synkronimekanismi | kyllä |
| Selkänojan säätöalue | 60 mm |
| Jalkaristikon materiaali | jauhemaalattu matta alumiini |
| Jalkaristin toteutus | Pyöräsarja |
| Korkeudensäädön tyyppi | Korkeussäätövipu |
| Käsinojaparia voidaan säätää | kyllä |
| Pysyvän koskettimen palautus | kyllä |
| Pyörien malli | kuormituksesta riippuen jarruttuvat pehmeät pyörät koville lattioille |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965034 |
|---|---|
| EAN | 4045197739537 |