Pyörivä työtuoli, kangaspehmuste pyörillä, matala BLACK
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Istuimessa ja selkänojassa pehmeä kangaspehmuste. Mukava ja hengittävä, kulutusta kestävä.
Painon säätö 45–120 kg.
Pyörivä työtuoli Work-Tec ergo: mukavuuspehmuste, ergonomisesti muotoiltu selkänoja ja vaakasuora tikkaus, kätevät oranssinväriset työntökahvat.
Ergonomiapaketti: synkronitekniikka ja painon säätö.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Korkeudensäätöalue | 450 - 630 mm |
|---|---|
| Sarja | Work-Tec Ergo |
| Istuinsyvyys | 470 mm |
| Istuimen leveys | 460 mm |
| Upotussyvyyden säätöalue | 60 mm |
| Selkänojan korkeus | 580 mm |
| Toteutus | pyörillä |
| Selkänojan korkeudensäätöalue | 60 mm |
| Istuinkallistuksen säätö asteina | 6° |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965270BLACK |
|---|---|
| EAN | 4016849943923 |