Pyörivä jakkara, puu, pyörillä
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 68877
Malli
5-haarainen muovijalkaristikko. Istuinkorkeus säädettävissä turvakaasujousella, renkaan vapautus. Istuintaso pyökki-Multiplexiä, luonnonvärinen lakka. Istuimen ⌀ 400 mm.
Ristikkojalan ⌀ 640 mm.
Istuimen ⌀ 400 mm.
Ohje
Toimitetaan osina edullisemman rahdin vuoksi. Toimitukseen ei sisälly asennusta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jakkara |
|---|---|
| Korkeudensäätöalue | 430 - 600 mm |
| Tuolin nostokyky | 120 kg |
| Paino | 9 kg |
| Sarja | Base-Tec |
| Korkeudensäätöalue | 430 - 600 mm |
| Normi | DIN 68877 |
| Istuinosan materiaali | Multiplex-pyökki |
| Jalustan rakenne | viisihaarainen ristikanta |
| Jalkaristikon materiaali | Muovi |
| Jalkaristin toteutus | Pyöräsarja |
| Korkeudensäädön tyyppi | Rengasvapautus |
| Toteutus | pyörillä |
| Jalkaristikon ⌀ | 640 mm |
| Istuimen ⌀ | 400 mm |
| Pyörien malli | kuormituksesta riippuen jarruttuvat pehmeät pyörät koville lattioille |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G965391 |
|---|---|
| EAN | 4016849295534 |