Pinottavat, sinkityt kuljetuslaatikot
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Teräslevystä suurille kuormille.
Suuri kantavuus pinottaessa.
Korkea vakaus valssatun pinoamisreunan ansiosta.
Kuum sinkitty.
DIN EN ISO 1461.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinottava kuljetuslaatikko |
|---|---|
| Väri | kuumasinkitty. |
| Korkeus | 200 mm |
| Syvyys | 479 mm |
| Syvyys | 479 mm |
| Korkeus | 200 mm |
| Materiaali | teräspelti |
| Leveys | 321 mm |
| Tyyppi | 2 |
| Sisätilavuus | 24,9 l |
| Valssattu 4-sivuinen pinoamisreuna | kyllä |
| Kahvan tyyppi | Kääntökahva |
| Pinoamisrasitus | 1200 kg |
| Nimellisleveys | 300 mm |
| Nimellissyvyys | 450 mm |
| Väri | kuumasinkitty. |
| Nostokyky | 120 kg |
| Valmistajan merkintä | Sarja 14/6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 963386 |
|---|---|
| EAN | 4052939494814 |