Pinottava kuljetuslaatikko, maalattu 2 h
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä suurille kuormituksille.
Suuri kantavuus pinottaessa.
Korkea jäykkyys valssatun pinoamisreunan ansiosta.
Harmaansininen maalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pinottava kuljetuslaatikko |
|---|---|
| Väri | harmaansininen, lakattu |
| Korkeus | 200 mm |
| Syvyys | 479 mm |
| Syvyys | 479 mm |
| Korkeus | 120 mm |
| Materiaali | teräspelti |
| Leveys | 321 mm |
| Tyyppi | 2H |
| Sisätilavuus | 14.2 l |
| Valssattu 4-sivuinen pinoamisreuna | kyllä |
| Kahvan tyyppi | Kääntökahva |
| Pinoamisrasitus | 1000 kg |
| Nimellisleveys | 300 mm |
| Nimellissyvyys | 450 mm |
| Väri | harmaansininen, lakattu |
| Nostokyky | 100 kg |
| Valmistajan merkintä | Sarja 14/6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9633852H |
|---|---|
| EAN | 4052939495118 |