Porrasjakkara, alumiini, askelmat molemmilla puolilla 2x6
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 131.
Rakenne
Neliöputkesta valmistettu runkopalkki, uritetut neliöaskelmat 30x30 mm, pysyvästi laipattu palkkeihin, kartiomainen palkkiohjaus korkeaa vakautta varten. Palkkien yläpäissä päätytulpat. Liukumaton nivello®-askeljalko. Korkea vakaus liukastumisenestolla, jossa 2 erittäin lujaa perlonhihnaa, kuljetusvarmistussilmukat. Vahvistetut teräksiset leikkauslevyt ruuvikiinnityksellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | tikasjakkara |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Usp1 | Alumiini |
| Paino | 7.7 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 30 mm |
| Työkorkeus n. | 3.3 m |
| Portaan toteutus | Porrastappi |
| Tikkaan pituus | 1.83 m |
| Päällä käveltävissä | Kaksipuolinen |
| Ulkoleveys alareunassa | 0.53 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9660532X6 |
|---|---|
| EAN | 4031405330122 |