MULTI-BOX 3-kaukaloinen
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ohje
Pohjalevyt koteloiden kiinnittämistä varten - katso nro 961140.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ulosvedettävän laatikon aukko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | Korkeus 24 mm |
| Väri | musta |
| Korkeus | 24 mm |
| Syvyys | 192 mm |
| Syvyys | 192 mm |
| Korkeus | 24 mm |
| Materiaali | ABS-muovia |
| Leveys | 96 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Väri | musta |
| Väri | musta |
| Kiinnitys nukkamattoon | kyllä |
| Kaukalojen lukumäärä | 3 |
| Päätykappale yksilölliseen pituussäätöön | ei |
| Altaan tehokas leveys | 24 mm |
| Valmisteltu peitelevyä varten | kyllä |
| Kaukalon tehokas korkeus | 18 mm |
| Altaan tehokas syvyys | 181 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G960930 |
|---|---|
| EAN | 4037519000418 |