Korkeussäädettävä ja siirrettävä työskentelytaso 1 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva alumiinirakenne, kaksinkertaisesti taittuvat jalat kolmeen eri työskentelykorkeuteen (2,25 m; 2,5 m; 2,75 m). Turvallinen työskentelypinta sihtipainolevyllä, riittävästi tilaa kahdelle henkilölle ja työkaluilla, seisomataso 1,7 × 0,6 m. 65 mm syvät uurretut askelmat turvalliseen nousuun ja laskuun. Rullat helppoa siirtämistä varten. Luistamattomat muovisuojat. Suurin sallittu kuorma 300 kg. Helppo kuljettaa kuljetusmitoilla (L × S × K metreinä): 1,71 × 0,74 × 0,25.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpukki |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 300 kg |
| Usp1 | pyörillä |
| Usp2 | Kantavuus 300 kg |
| Paino | 24.5 kg |
| Askelpinnan-/porrassyvyys | 65 mm |
| Työkorkeus n. | 2.25 m; 2.5 m; 2.75 m |
| Portaan toteutus | askelma 2 |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.25 m; 0.48 m; 0.73 m |
| Rullat | kyllä |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 1.71 m; 2 m; 2.2 m |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 300 kg |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 0.73 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9662051 |
|---|---|
| EAN | 4031405304147 |