Läpinäkyvät välilevyt, sarja 250-02
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Laatikot nro 963259.
Sopii
Laatikkomakasiini nro 963255, koko 8.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
levyjen määrä: 12 kpl
Sopii
Laatikoihin nro 963259.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Korkeus | 45 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Leveys | 155 mm |
| Sopii laatikko-/box-tyyppiin | 250-02 |
| Levyjen lukumäärä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G963258250-02 |
|---|---|
| EAN | 5733439106764 |