Avoimet säilytyslaatikot, sinkityt 1
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä suuria mekaanisia kuormituksia varten, suuri kantavuus pinottaessa. Korkea vakaus valssatun pinoamisreunan ansiosta.
Kuumasinkitty.
DIN EN ISO 1461.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avoin säilytyslaatikko |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | sinkitty |
| Väri | sinkitty |
| Korkeus | 200 mm |
| Syvyys | 352 mm |
| Syvyys | 720 mm |
| Korkeus | 295 mm |
| Materiaali | teräspelti |
| Leveys | 480 mm |
| Pinottava | kyllä |
| Valmius ikkunaa varten | kyllä |
| Valmisteltu ikkunoille säilytysjakoina | ei |
| Merkintämahdollisuus | lisäosan avulla |
| Valmisteltu EAN-koodia varten takapuolelle | ei |
| Valmisteltu kannelle | kyllä |
| Laatikoiden lukitus | ei |
| Väri | sinkitty |
| Tyyppi | 1 |
| Sisäsyvyys | 630 mm |
| Väri | sinkitty |
| Valmistajan merkintä | Sarja 14/7 |
| Sisäleveys | 448 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9633421 |
|---|---|
| EAN | 4052939472461 |