Alumiininen työpukki teräsritilällä 3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, hitsattu putkirakenne, askelmat liukastumista estävää teräsritilää. Palkinpäissä liukuestomuovisuojat. Siirrettävissä 2 pyörän ansiosta. Ylätason pinta-ala 550 × 300 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työpukki |
|---|---|
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Usp2 | Mahdollinen askelmäärä 2–5 |
| Materiaali | hitsattu putkirakenne, portaat luistamatonta teräsritilälevyä |
| Paino | 12 kg |
| Työkorkeus n. | 2.6 m |
| Portaan toteutus | askelma |
| Päällä käveltävissä | Yksipuolinen |
| Tason korkeus ilman kaiteita | 0.6 m |
| Askelmien määrä, mukaan lukien taso | 3 |
| Rullat | kyllä |
| Pohjapinta-ala (leveys) | 0.73 m |
| Alustan syvyys | 300 mm |
| Alustan leveys | 550 mm |
| Kantavuus (pylvästekniikka) | 150 kg |
| Pohjapinta-ala (syvyys) | 0.97 m |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9661493 |
|---|---|
| EAN | 4031405510197 |