Pystykaappi rei’itetyllä paneelilla, leveys 40G, ovet ikkunalla, 2000 mm 2000 mm
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pystykaappi urakisko-ulovedolla ja kääntöovella; ovet on vahvistettu sisäpuolelta ja ne voidaan lukita 2K-Haptoprene-työntökahvalla tappisylinterilukolla. Vapaasti kannatettu pystyulosveto, jossa □ 9×9 mm 37 mm jaolla GARANT easyFix -koukkujen ja -pidikkeiden sekä rei’itettyjen paneelien lisävarusteiden kiinnitykseen. Rei’itetyt paneelit ovat säädettävissä 25 mm jaolla. Rei’itetyissä paneeleissa on teleskooppikiskot. Kantavuus per ulosveto 80 kg.
Pystyulosvedon käytettävä pinta-ala molemmin puolin 2,2 m2.
Yhdellä ulosvedon varmistimella.
Maalaus
Vakiomalli: runko vaaleanharmaa RAL 7035, ovet antrasiitti RAL 7016, jauhemaalattu.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet, esim. GARANT easyFix -koukut ja -pidikkeet, löytyvät ryhmästä 95.
TÜV GS -sertifioinnin mukaan kaikki kaapit on pakollisesti varmistettava kaatumista vastaan.
Tekniset tiedot
| Värivalinta | RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005 |
|---|---|
| Kantavuus kaappirungon sisäpuolella | 1000 kg |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Oven avautumiskulma | 250 astetta |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Leveys G:ssä | 40 |
| Syvyys g:ssä | 28 |
| Syvyys | 700 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 186 kg |
| Korkeus | 2000 mm |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Kantavuus, pystysuora ulosvetokuorma | 80 kg |
| Pystysuoran ulosvedon tehokas korkeus | 1692 mm |
| Pystysuuntaisen ulosvedon tehokas syvyys | 656 mm |
| Pystysuuntaisten ulosvetojen määrä | 3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9421532000 |
|---|---|
| EAN | 4069515001090 |