Lisähylly 1000 1000
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaappeihin nro 949501–949506.
Tekniset tiedot
| Materiaalin paksuus | 0.9 mm |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylly |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 60 kg |
| Materiaali | Sinkityt |
| Hyllytason kantavuus / suurin tasaisesti jakautunut kuorma (metallilla) | 60 kg |
| Syvyys | 352 mm |
| Leveys | 994 mm |
| Paksuus | 30 mm |
| Hyllyn malli | kiinteästi asennettu hylly; suora hylly |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9495141000 |
|---|---|
| EAN | 4062406194529 |