Uritettujen välilistojen ja jakopaneelien sarja 36×24G 100/3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950570100/3
- Varastotilanne
- 58kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 36×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×24G.
Sisältö taulukkokäyttöön
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl koko 100
Uritetut väliseinät nro 951530: 4 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 4G nro 951741: 2 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 8G nro 951781: 6 kpl koko 100
Sopii
Ulosvetolaatikot 36×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää yhden kokonaisen 36×24G ulosvetolaatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 1.684 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950570100/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406153601 |