Uritettujen välilistojen ja jakopaneelien sarja 36×24G 100/1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950570100/1
- Varastotilanne
- 95kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 36×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×24G.
Sisältö taulukkokäyttöön
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl koko 100
Uritetut väliseinät nro 951530: 7 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 4G nro 951741: 16 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 5G nro 951751: 12 kpl koko 100
Sopii
Ulosvetolaatikot 36×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää yhden kokonaisen 36×24G ulosvetolaatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×24G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 2.746 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950570100/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153564 |