Sarja uritettuja jakolistoja ja välijakopaneeleja 36×20G 125/1
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950420125/1
- Varastotilanne
- 18kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäville laatikoille 36×20G.
Rakenne
Muoviset reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 36×20G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunalistasarja nro 951570: 1 kpl koko 125
Uritetut väliseinät nro 951520: 5 kpl koko 125
Työnnettävä väliseinä 6G nro 951761: 12 kpl koko 125
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 36×20G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 36×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikon väliseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 36×20G |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 36×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 900 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 36 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 36 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 2.217 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950420125/1 |
|---|---|
| EAN | 4062406153014 |