Sarja uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 26×24G 100/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950520100/2
- Varastotilanne
- 12kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 26×24G.
Malli
Muoviset reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jako-osat täyttävät kokonaisen ulosvetolaatikon 26×24G.
Sisältö (taulukon mukainen)
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl koko 100
Uritetut väliseinät nro 951530: 4 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 5G nro 951751: 8 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 6G nro 951761: 2 kpl koko 100
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 26×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät asetetaan uritettuihin jakolistoihin.
Jako-osat täyttävät kokonaisen ulosvetolaatikon 26×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvetolaatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.598 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950520100/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406153373 |