Sarja uritettuja jakolistoja ja välijakopaneeleja 26×20G 75/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95037075/2
- Varastotilanne
- 25kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 26×20G.
Rakenne
Muoviset reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 26×20G.
Sisältö taulukon mukaisesti
Reunalistasarja nro 951570: 1 kpl koko 75
Uritetut väliseinät nro 951520: 3 kpl koko 75
Pistoväliseinä 6G nro 951761: 8 kpl koko 75
Pistoväliseinä 8G nro 951781: 2 kpl koko 75
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 26×20G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovia. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikon väliseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 0.853 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95037075/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406152857 |