Sarja uritettuja jakolistoja ja välijakopaneeleja 26×20G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Laatikot 26×20G.
Toteutus
Reunalistat, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen laatikon 26×20G.
Sisältö taulukon mukaan
Reunalistasarja nro 951570: 1 kpl koko 100
Uritetut väliseinät nro 951520: 3 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 6G nro 951761: 8 kpl koko 100
Työnnettävä väliseinä 8G nro 951781: 2 kpl koko 100
Sopii
Ulosvedettävät laatikot 26×20G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovia. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakoaineisto täyttää kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×20G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Laatikon väliseinä |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×20G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×20 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 20 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.236 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 950370 |
|---|---|
| EAN | 4062406152871 |