Sarja uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 26×24G 125/3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G950520125/3
- Varastotilanne
- 33kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Ulosvedettäville laatikoille 26×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jako-osat täyttävät kokonaisen ulosvedettävän laatikon 26×24G.
Sisältö (taulukkokäyttö)
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl, koko 125
Uritetut väliseinät nro 951530: 3 kpl, koko 125
Työnnettävä väliseinä 6G nro 951761: 11 kpl, koko 125
Työnnettävä väliseinä 8G nro 951781: 3 kpl, koko 125
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 26×24G.
Rakenne
Reunalistat, uritetut jakolistat ja muoviset väliseinät. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikalleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät asetetaan uritettuihin jakolistoihin.
Jako-osat täyttävät kokonaisen ulosvetolaatikon 26×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvetolaatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 26×24G |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 26×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 650 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 26 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 26 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 650 mm |
| Paino | 1.926 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G950520125/3 |
|---|---|
| EAN | 4062406153410 |