Sarja uritettuja jakolistoja ja jakopaneeleja 20×24G 75/2
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G95047075/2
- Varastotilanne
- 21kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Vetolaatikoihin 20×24G.
Malli
Reunalistat, uritetut välilistat ja väliseinät muovia. Uritetut välilistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon läpivienteihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin välilistoihin.
Jaottelumateriaali täyttää kokonaisen vetolaatikon 20×24G.
Sisältö taulukkokäyttö
Reunalistasarja nro 951580: 1 kpl koko 75
Uritetut väliseinät nro 951530: 3 kpl koko 75
Työnnettävä väliseinä 5G nro 951751: 12 kpl koko 75
Sopii
Ulosvetolaatikoihin 20×24G.
Malli
Reunalistat, uritetut jakolistat ja väliseinät muovia. Uritetut jakolistat napsautetaan tukevasti paikoilleen laatikon kiinnitysaukkoihin. Väliseinät työnnetään uritettuihin jakolistoihin.
Jakomateriaali täyttää kokonaisen ulosvetolaatikon 20×24G.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Väliseinä ulosvedettävään laatikkoon |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 20×24G |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×24 |
| Sopii laatikoille, joiden tehokas leveys | 500 mm |
| Sopii ulosvedettäville laatikoille, joiden tehokas leveys on g | 20 |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 24 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paino | 0,682 kg |
| Korkeus | 50 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95047075/2 |
|---|---|
| EAN | 4062406153151 |